ما در این مقاله قصد داریم فنس توری مفتول را به شما معرفی کنیم. همچنین در ادامه نحوه تولید، کاربرد و قیمت فنس توری مفتول را توضیح خواهیم داد. پس لطفا ۳ دقیقه وقت بگذارید و این صفحه را مطالعه فرمایید.

فنس توری مفتول ۲

فنس یک محصولی است که از مفتول به دست می‌آید و برای حصار کشی از آن استفاده میشود. در واقع بیشترین کاربرد این محصول برای حصارکشی باغ است و در جاهای دیگر نیز از آن به کار برده میشود.
برای تولید فنس از چندین ضخامت مفتول استفاده میشود که مفتول ۲ میل نازکترین ضخامتی است که برای فنس به کار برده میشود. اما بجز ضخامت مفتول، اندازه چشمه نیز در این محصول متفاوت میباشد. در واقع چشمه به یکی از آن لوزیها گفته میشود که در فنس است و ابعاد آن می‌توانند بزرگ یا کوچک باشد.
فنس توری یا توری حصاری مفتول ۲ میل از چشمه ۵ شروع میشود و تا چشمه ۷.۵ ادامه دارد که با توجه به نیاز خود میتوانید هر کدام از آنها را تهیه فرمایید.

قیمت فنس توری مفتول 2

نحوه تولید فنس توری مفتول ۲

تولید توری حصاری به صورت دستی و کارخانه‌ای انجام میگیرد که این محصول به سه روش “دو سر پیچ” ، “دو سر قلاب” ، ” یک سر پیچ و یک سر قلاب” می‌تواند تولید گردد که روش دو سر پیچ از دو نوع دیگر بیشتر به کار گرفته میشود.
برای تولید دستی توری حصاری، مفتول ۲ میل را وارد دستگاه توری باف میکنند و اندازه چشمه به مقدار پنج سانتیمتر تعیین میگردد و در نهایت دستگاه به صورت اتوماتیک شروع به بافتن آن میکند.
اما در روش دستی قالب چشمه وجود دارد که با استفاده از آن تمام اندازه‌های چشمه یکسان میشود و اپراتور شروع به بافتن آن میکند.

انواع توری حصاری بر اساس مفتول

فنس توری می‌تواند از چند نوع مفتول تولید شود که عبارتند از :
• فنس توری مفتول سیاه
• فنس توری مفتول گالوانیزه
• فنس توری مفتول گالوانیزه با روکش PVC
قیمت فنس توری برای مفتول سیاه ارزانتر و باصرفه‌تر از دو نوع دیگر ولی مقاومت فنس گالوانیزه PVC از همه بیشتر است. معمولا خرید فنس گالوانیزه رایجتر است.

قیمت فنس توری مفتول ۲

شما عزیزان خرید توری حصاری مفتول ۲ را میتوانید به صورت وزن و یا متر مربع انجام دهید که توصیه میشود هنگام خرید به صورت وزنی آن را خریداری نمایید.
با توجه به نوسانات قیمت توری حصاری و متغیر بودن آن، نمی‌توان قیمت دقیقی را برای آن در نظر گرفت. شما خریداران عزیز برای خرید توری حصاری مفتول ۲ میتوانید با کارشناسان شرکت آهن سانا در تماس باشید تا علاوه بر اعلام قیمت، شما را در امر خرید این محصول راهنمایی کنند.
همچنین این شرکت محصولات متنوع دیگری مانند تیرآهن، میلگرد، نبشی، پروفیل و … را نیز به فروش می‌رساند که برای اطلاع از قیمت تیرآهن و یا محصولات دیگر میتوانید از کارشناسان ما کمک بگیرید که سابقه کهن و درخشانی در حوزه آهن آلات دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *