معرفی تیرآهن ماهان

کارخانه صنعت ماهان در سال ۱۳۸۳ در شهر گرمسار استان سمنان کار خود را در عرصه تولید لوله و پروفیل آغاز کرد و در سال ۱۳۸۷ به بهره¬برداری رسید.

این کارخانه با ظرفیت ۳۰۰ هزار تن در سال محصولات خود را به بازار عرضه میکند که تیرآهن یک بخشی از مهمترین محصولات تولیدی در این کارخانه است که بالغ بر ۵۰ هزار تن از ظرفیت کل این مجموعه مربوط به تولید تیرآهن است.

برای اطلاع از قیمت تیرآهن ماهان لطفا با ما همراه باشید.

تیرآهن ماهان

• تیرآهن ماهان شبیه حرف لاتین I میباشد

• طول جان تیرآهن ماهان یکنواخت میباشد

• تمام استاندارهای بین‌المللی را رعایت میکند

• طول عمر این محصول بالا میباشد

• تیرآهن ماهان استحکام بسیار بالایی دارد و قادر است وزنهای بسیار زیادی را تحمل کند.

• طول شاخه‌های تیرآهن ماهان ۱۲ متر میباشد

قیمت روز تیرآهن ماهان

تیرآهن ماهان در چه سایزهایی موجود میباشد؟

کارخانه ماهان تیرآهن را از سایز ۱۴ تا ۳۰ تولید و عرضه میکند.

جدول وزنی تیرآهن ماهان

هر سایز از تیرآهن ماهان با توجه به استاندارهای وزنی تیرآهن، دارای وزن مشخصی میباشد و قیمت این محصول با توجه به وزن آن مشخص و تعیین میگردد.

در جدول زیر وزن هر شاخه از تیرآهن ماهان را مشاهده میفرمایید.

کارخانه صنعت ماهان با نام اختصاری PSM اقدام به فعالیت میکند که این نام را بر روی تمامی محصولات تیرآهن خود، حک کرده است. اگر در هنگام خرید این نام انحصاری بر روی تیرآهن حک نشده بود از تقلبی بودن ان شک کنید.

قیمت تیرآهن ماهان

با توجه به اینکه قیمت تمامی محصولات فولادی در ایران به صورت روزانه در حال تغییر است پس نمی‌توان قیمت دقیقی را برای تیرآهن ماهان در نظر گرفت. تغییرات تیرآهن بستگی به میزان تغییر ارز، میزان عرضه و تقاضا، قیمت جهانی آهن و کیفیت کارخانه تولید کننده دارد.

در هنگام خرید تیرآهن حتما به موارد ذکر شده دقت فرمایید.

برای اطلاع دقیق از قیمت تیرآهن ماهان میتوانید با کارشناسان شرکت آهن سانا تماس برقرار کنید و از آنها تقاضای قیمت کنید تا علاوه بر اعلام قیمت، شما را در امر خرید این محصول راهنمایی کنند.

شما عزیزان برای استعلام قیمت و خرید محصولاتی دیگر مانند قیمت ورق آهن میتوانید به سایت فولاد نوین آرکا مراجعه کرده و در آنجا قیمت ورق آهن را در سایزهای مختلف مشاهده فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *