تیرآهن فایکو

کارخانه فولاد البرز ایرانیان با نام مختصر فایکو به عنوان یکی از تولید کنندگان مقاطع فولادی از جمله تیرآهن فعالیت میکند و تیرآهن این کارخانه از کیفیت مطلوب و مرغوبی برخوردار است.

این کارخانه به دلیل اینکه تمام مراحل تولید را با استفاده از دستگاه و به صورت اتوماتیک تولید میکند؛ از کیفیت خوبی برخوردار است.

معرفی کارخانه فولاد البرز ایرانیان

کارخانه فولاد البرز ایرانیان با نام تجاری فایکو (Faico) فعالیت خود را از سال ۱۳۹۳ در استان مازندران آغاز کرد. 

این کارخانه محصولات خود را با استفاده از روش نورد گرم تولید میکند. دفتر این کارخانه در ۱۵ کیلومتری جاده ساری مشهد قرار دارد.

کارخانه فایکو با راه‌اندازی دو خط تولید تمام اتوماتیک و با تجهیزات فوق‌العاده ظرفیت ۱.۵۰۰.۰۰۰ تن در سال کار خود را پیش میبرد و در طی یک دهه فعالیت خود، توانسته است اسم و رسمی در بازار تیرآهن در کشور برای خود به پا کند. 

محصولات فایکو علاوه بر مصرف داخلی، در کشورهای خاورمیانه و کشورهای همسایه طرفداران زیادی دارد.

نحوه تشخیص تیرآهن فایکو البرز

کارخانه فایکو محصولات تیرآهن را با نام اختصاری FAICO به بازار عرضه میکند و این نام بر روی تمامی محصولات این کارخانه حک شده است. در هنگام خرید اگر بر روی جان تیرآهن دقت کنید حتما نام FAICO را روی آن مشاهده خواهید کرد.

در هنگام خرید حتما به زدگی، برش، زنگ زدگی و خمیدگی روی آهن توجه کنید چون تیرآهن فایکو سطح یکنواختی در کل طول شاخه دارد.

سایز تیرآهن فایکو

کارخانه فایکو تیرآهن را از سایز ۱۴ شروع میکند و تا سایز ۳۰ ادامه دارد

جدول وزنی تیرآهن فایکو

انواع تیرآهن فایکو

این کارخانه تیرآهن را در دو نوع ساده کربنی و نوع کم آلیاژ تولید میکند و در استانداردهای IPN، IPE و IPB آنها را می‌سازد و روانه بازار میکند.

قیمت تیرآهن فایکو

عواملی مانند قیمت ارز، قیمت جهانی آهن آلات، میزان عرضه و تقاضا و … در تعیین قیمت تیرآهن تاثیرگذار است. به همین دلیل با کم و زیاد شدن این عوامل، قیمت تیرآهن نیز تغییر میکند؛ پس در نتیجه نمی‌توان قیمت دقیقی را برای این محصول در نظر گرفت.

شما سازندگان عزیز اگر قصد خرید و یا اطلاع از قیمت تیرآهن فایکو البرز را دارید، میتوانید با کارشناسان شرکت آهن سانا تماس بگیرید و قیمت روز و لحظه‌ای تیرآهن فایکو را از آنها جویا شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *